Filip Turek zůstává jedničkou koalice Přísaha a Motoristé sobě

V reakci na hysterické výzvy zelených a progresivistických stran požadujících stažení Filipa Turka z voleb do Evropského parlamentu sdělujeme, že Filip Turek samozřejmě nadále zůstává jedničkou koaliční kandidátky Přísaha a Motoristé. 

Společně s Nikolou Bartůšek jsou suverénně nejlepšími kandidáty letošních voleb a všechny ostatní převyšují jak svojí erudicí, tak potřebnými zkušenostmi.

V atmosféře pokročilé dehonestační kampaně, která se snaží Filipa Turka vykreslit jako neonacistu, bychom rádi poděkovali za výmluvnou podporu z židovské obce a od zástupců romských asociací.

Aaron Günsberger: „Včera a dnes jsem na sociálních sítích zaznamenal propagandu, že Filip Turek je neonacista. Jak víte, tak touto problematikou se velice aktivně zabývám a celá tato snaha udělat z Filipa Turka neonacistu mě opravdu štve, a to speciálně v téhle době, která je pro nás kvůli tomu, co se ve světě děje, opravdu vyhrocená. Chtěl bych říct jedinou věc: Filipa Turka sice neznám celý život, ale znám ho delší dobu a rozhodně není neonacista. Maximálně tak debil!:-)“ 

Podporu mu pak vyjádřili také představitelé Zapadočeské asociace romských podnikatelů, konkrétně Jiří Dunka se svým bratrem.

„S bráchou sledujeme, jak z tebe chtějí udělat rasistu a nácka. Je to velmi úsměvné, řekl bych, že až trapné, protože jsi dlouhou dobu ambasadorem naší Západočeské asociace romských podnikatelů a také náš blízký kamarád. Několikrát jsi u nás doma jedl cikánské jídlo od naší mámy a často spolu posloucháme romskou hudbu, takže pro nás určitě rasista nejsi, máš naši plnou podporu. Myslím si, že hodně cikánů tě bude podporovat. Držíme ti palce, kamaráde, nevzdávej to, máš na to.“